Menu Zamknij

HOME

NASI LEKARZE SPECJALIŚCI – DLA OSÓB DOROSŁYCH

W oparciu o zespół lekarzy, specjalistów z wysokimi kwalifikacjami, oferujemy Państwu kompleksową diagnostykę i opiekę medyczną. Wszyscy specjaliści naszych gabinetów posiadają duże doświadczenie z zakresu własnych dziedzin medycznych. Swoją wiedzę i umiejętności przekazują pacjentom z największą starannością i szacunkiem

Świadczymy usługi w zakresie kilkunastu specjalności, takich jak: alergolog, choroby zakaźne, chirurg, diabetolog, endokrynolog, gastroenterologa, ginekolog, hematolog, kardiolog, medycyna pracy, neurolog, nefrolog, ortopeda, pulmonolog, psychiatra, reumatolog, radiolog. Jesteśmy po to, by służyć Państwu naszym doświadczeniem i profesjonalizmem.

NASI LEKARZE SPECJALIŚCI – DLA DZIECI

Często mówimy, że dzieci są radością naszego życia, więc warto zwrócić uwagę na to, by prawidłowo się rozwijały. Zapraszamy na konsultacje do naszych specjalistów dziecięcych, m.in. alergologa, endokrynologa, kardiologa, neurologa, ortopedy, pediatry, pulmonologa, psychiatry oraz radiologa. Pomocną dłoń wyciągnie także neurologopeda. Niestety często zapominamy o badaniach kontrolnych (np. USG) lub w nieskończoność odkładamy termin ich wykonania. Z pewnością zniechęca także to, że na wizytę u specjalisty w ramach NFZ trudno się dostać. Wizyta w MP MEDICAL to jednak wysiłek i wydatek, który daje wymierne korzyści. Jeśli dziecko jest zdrowe, uspokoimy się i dzięki wskazówkom lekarza zadbamy o jego dalszy prawidłowy rozwój. Jeśli okaże się natomiast, że potrzebne jest leczenie, wczesna diagnoza często pozwala zapobiec poważnym komplikacjom. Zdrowie jest bezcenne, zatem warto o nie dbać!

1 komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.

HOME

SPECJALIŚCI DLA DOROSŁYCH

W oparciu o zespół lekarzy, specjalistów z wysokimi kwalifikacjami, oferujemy Państwu kompleksową diagnostykę i opiekę medyczną. Wszyscy specjaliści naszych gabinetów posiadają duże doświadczenie z zakresu własnych dziedzin medycznych. Swoją wiedzę i umiejętności przekazują pacjentom z największą starannością.

SPECJALIŚCI DLA DZIECI

Często mówimy, że dzieci są radością naszego życia, więc warto zwrócić uwagę na to, by prawidłowo się rozwijały. Zapraszamy na konsultacje do naszych specjalistów dziecięcych, m.in. alergologa, endokrynologa, kardiologa, neurologa, ortopedy, pediatry, pulmonologa, psychiatry oraz radiologa. 

NASZA OFERTA BADAŃ

Staramy się zapewnić naszym Pacjentom szeroką ofertę badań pozwalającą na postawienie odpowiedniej diagnozy. U nas wykonasz badanie EEG, EKG, KTG, spirometrię, a także holter EKG. Dodatkowo prowadzimy punkt pobrań, dlatego zachęcamy do okresowych profilaktycznych badań krwi.

O NAS

Jesteśmy z Państwem już od 2013 roku, co pozwoliło nam na zdobycie szerokiego grona zadowolonych pacjentów. Staramy się ciągle rozwijać oferując dostęp do nowoczesnego sprzętu, a także stale rozszerzamy ofertę badań oraz specjalistów.

 

0 +
pacjentów wybrało naszą placówkę

NASZ ZESPÓŁ

W naszej placówce przyjmuje wielu lekarzy posiadających doświadczenie kliniczne i stale zdobywając nową wiedzę. Dbamy o to, aby podejście do pacjenta wyróżniało naszych specjalistów.

WSPÓŁPRACUJEMY Z