• tel. /fax: 61 225 32 85
  • tel. kom: 665 00 13 14
  • email: rejestracja@mpmedical.pl

KARDIOLOG

Powrót

lek. Wiesława Donat

Specjalista pediatrii i kardiologii dziecięcej. Świetny diagnosta. Posiada wieloletnie doświadczenie i stawia wyjątkowo trafne diagnozy. W opinii pacjentów to lekarz z powołania, który każdego młodego pacjenta traktuje indywidualnie. Ma doskonałe podejście do dzieci, świetnie rozumie ich potrzeby i doskonale diagnozuje choroby na podstawie dolegliwości kardiologicznych.

dr Rafał Surmacz

Specjalista pediatra, specjalista kardiolog dziecięcy. Pracuje w Szpitalu im. Karola Jonschera w Poznaniu, w Klinice Kardiologii Dziecięcej, Nefrologii i Nadciśnienia Tętniczego Wieku Rozwojowego UM w Poznaniu. W pracy zajmuje się nieinwazyjną i inwazyjną diagnostyką kardiologiczną u dzieci oraz leczeniem wybranych wad serca metodami kardiologii interwencyjnej. Posiada wyjątkową cierpliwość i ma bardzo dobry kontakt z małym pacjentem.

dr Krzysztof Czyż

Absolwent Wydziału Lekarskiego I Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Pracuje w Szpitalu im. Karola Jonschera UM w Poznaniu, w Klinice Kardiologii Dziecięcej, Nefrologii i Nadciśnienia Tętniczego Wieku Rozwojowego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
Zajmuje się diagnostyką kardiologiczną (przede wszystkim elektrokardiografią spoczynkową, holterowską i echokardiografią) oraz leczeniem chorób układu krążenia u dzieci. Zainteresowania zawodowe koncentruje wokół nieinwazyjnego i zabiegowego leczenia zaburzeń rytmu serca oraz stymulacji serca.

lek. Agnieszka Kowalska Tupko